O nás

Naše firma se jako přímý dovozce zabývá prodejem nářadí značky  

Společnost KING TONY TOOLS CO.,LTD vyrábí profesionální nářadí od roku 1984 a po celou dobu věnuje velkou pozornost kvalitě a dodržování předpisů. Všechny výrobky odpovídají, jak evropským normám DIN, tak americkým normám ANSI. Ruční nářadí při destruktivních zkouškách v krutu standardně překračuje požadavky normy DIN o 30 % a pneumatické nářadí až o 50 %.

Dalším mezníkem při dodržování vysoké kvality byl rok 1998, kdy společnost získala certifikát ISO 9001 pro činnost "Vývoj a výroba ručního a pneumatického nářadí" od známých společností TÜV a SGS.

V současné době má společnost KING TONY zastoupení po celém světě. Například v Evropě se nachází jejich zastoupení v následujících státech: Rakousko, Belgie, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Irsko, Itálie, Holandsko, Portugalsko, Španělsko, Švédsko, Anglie, Polsko a další.

K našemu sortimentu dále patří ruční a elektrické nářadí, řezné a brusné kotouče, servisní chemie, průmyslové odmašťovací a čistící prostředky, svařovací stroje, pilové pásy a vrtáky.